Úvod / Submenu 01 / vánoční PF přání

Pfka pro Vás na míru a expresně

Grafika PF přáni, tisk přizpůsobený Vašim potřebám a další vánoční dárky

Ano! Vánoce jsou již zase za dveřmi!

Vyberte si motiv PF přání z našich galerií níže a objednejte tisk v počtu, který potřebujete. S doprovodným textem přání buď vlastním nebo obvykle užívaným. S možností umístění Vašeho loga, značky, fotografie atd.

Veškeré PFka zhotovujeme kvalitním barevným tiskem, jednostranně i oboustranně, s expresní dobou dodávky. Tisk je možný na křídový papír lesk nebo mat v gramáži 250–300gr nebo na některé typy grafických přírodních materiálů.

Úpravy vybraného motivu provedeme dle Vašich přání na našem studiu a zašleme náhled k odsouhlasení před tiskem. Hotová přání je možno vyzvednout u nás nebo je expedujeme obchodním balíkem.

Pokud máte k dispozici databázi klientů můžeme Vám zakomponovat tisk těchto konkrétních údajů přímo do motivu PF přání. Každé jednotlivé přání, konkrétnímu příjemci.Originální Pfka na konkrétní jméno, s konkrétním textem přání

Stačí dodat databázi textů (nejlépe v Excelu), obsahujícíh příslušné údaje (oslovení, jméno, text konkrétního přání, včetně adresy doručení, atd.). V případě potřeby jsme schopni zajistit i rozeslání poštou dle databáze adres. Cena této služby k ceně tisku je individuální, záleží na rozsahu prací a množství kusů.

Ukázky možností personalizace Vašich tiskovin dle Vašich zákaznických databází zde

Výroba PF přání

 Výroba PF, vzory motivů přání „na stojato”

Tyto produkty Vám vyrobíme na našem studiu (nejsou online), po zvolení motivu z galerie a zaslání poptávky ve formuláři níže.

 

Vzory motivů PF přání „na ležato”

 

Poptávka


Číslo motivu PFka které Vás zaujalo se objeví po rozkliknutí obrázku v jeho horní levé části. Zvolte formát (DL nebo pohlednice A6) a napište, zda chcete kartičku či skládané PFko. Bude se jednat o jednostranný či oboustranný tisk? Uveďte počet kusů.