Úvod / O nás / Měníme se

 

Vážení zákazníci, milí přátelé

Nastal čas na změnu…

 

Rádi bychom Vás informovali o nastávající „proměně“ Expresní tiskárny TIGRIS Zlín. Od 1. 6. 2018 se stáváme součástí a zlínským zastoupením firmy H. R. G. Litomyšl. K dosavadním službám poskytovaným od roku 1994 (grafické a DTP práce, foto, expresní tisk), se naše služby tímto rozšiřují o sortiment polygrafických výrobků a služeb nového mateřského závodu. Tiskárna H. R. G. s více než 170 zaměstnanci disponuje robustním výrobním zázemím a bohatými zkušenostmi s velmi kvalitní tiskovou produkcí. Proto nám bude velkou ctí tuto produkci a služby nabídnout i Vám, našim současným zákazníkům.

Nadále budeme zabezpečovat i vydavatelskou produkci v rámci našeho knižního internetového portálu www.TiskovyExpress.cz, zaměřeného na tisk a vazbu knih. Část našich výrobních technologií z původní firmy TIGRIS je už v H.R.G. naistalována a bude zde pro nás všechny k dispozici.
Vydávat knihy pro Vás nás stále baví!

Samozřejmě i na stávajícím pracovišti expresního tisku a DTP studia ve Zlíně jsme připraveni nadále a jako vždy „téměř na počkání“ produkovat veškerý sortiment tiskových výrobků a služeb, tak jako doposud. Vizitky, letáky, pozvánky, vstupenky, brožury a mnoho dalšího, pro vás tiskneme dál expresně a s chutí. Přestože se mění naše fakturační adresa i komunikační emaily, původní stránky www.TIGRIS.cz zůstávají nadále v provozu a případné poptávky směřované na staré emailové adresy budou u nás kontinuálně zpracovány. Veškeré archivy minulých zakázek pro dotisky a další realizace jsou tedy nadále k dispozici.
Víme, že máme na čem stavět a v čem pokračovat!

 

A Vy jako zákazníci budete mít z čeho vybírat…

 

Expres tiskárna H.R.G. Zlín

Adresa pobočky: Nábřeží 599, 760 01 Zlín – Prštné      Tel.: 730 893 122


Nová fakturační adresa od 1. 6. 2018: H.R.G. spol. s r.o., Svitavská 1203, 570 01 Litomyšl

Více o tiskárně HRG na www.hrg.cz