Úvod / Expresní tiskárna / Kvalita expresního tisku

Kvalita expresního tisku

Malonákladový tisk kvalitou srovnatelný s ofsetem

Expres tiskárna HRG Zlín

 

Jednoznačně se jedná o podstatně vyšší kvalitu než z běžných laserových tiskáren, kopírek nebo podobných technologií. Náš výrobek se s klasickou copyshopovou produkcí nedá kvalitativně skoro srovnávat.

Kvalita našeho tisku si klade za cíl, aby klient nepoznal výsledný tisk digitálními technologiemi od klasického ofsetového tisku. Z tohoto důvodu používáme i tiskové materiály, jako klasičtí tiskaři. Ofsetové a křídové papíry, papírové samolepky a dokonce i plastové samolepky různého typu.

Nechceme se zde chlubit klasikou produkcí vizitek a letáků, které dnes zvládne „nějak“ vytisknout skoro každý. Rádi se ale pochlubíme třeba náročnými barevnými knihami, zhotovenými naší technologii v nákladu několika kusů:

Vytisknout, vydat a svázat knihu | TISKOVÝ EXPRESS

Porovnání publikací vyrobených klasickým ofsetovým tiskem (vždy levá kniha z dvojice) a malonákladem. Kvalita malonákladového tisku je od běžného tisku ofsetem pro laika nerozeznatelná.

Detail vazby v tvrdých deskách
(malonáklad).

 

Co je PROFI expresní tisk? 
Špičková KVALITA TISKU a násobená kapacita strojů dovolující tisknout 
IHNED!

To co dělá z výsledku špičkovou práci kvalitativně srovnatelnou s ofsetovým tiskem je speciální tisková barva. Náš tisk nemá nepříjemný lesk jako tisk na běžných kopírkách či jiných laserových tiskárnách, kde navíc barva často tvoří viditelnou vrstvu.

Druhým důležitým aspektem je přesná kalibrace systému. Spectrofotometrické měření zajistí stejný cílový barevný prostor, který je dosahován ofsetem a to opět s cílovým standardem ISO 12647 (Fogra 39).  Naše dlouholeté zkušenosti s ofsetovým tiskem dokážeme tedy plně zúročit i v nových technologiích. Navíc je náš provoz vybaven specializovanými měřicími nástroji s dalším profesionálně používaným software na seřízení barevnosti tisku.