Úvod > QR kódy – propojte Vaše tiskoviny s Internetem

QR kódy – propojte Vaše tiskoviny s Internetem

Jedna „fotka“ mobilním telefonem a jste ON-LINE!

Jak to funguje? Jednoduše. Stahnete si zdarma čtečku QR kódů (například zde, nebo zde) do svého mobilního telefonu a to je vše.
Kód v tiskovině stačí touto čtečkou „vyfotit“ a podle zakódovaného obsahu uvnitř rovnou přecházíte na webové stránky, nebo načtete do telefonu kontaktní vizitku.

 

Zde je praktická ukázka hledání dalších informací ke konkrétnímu produktu z tišteného katalogu on-line na webu zákazníka.

Tiskněte s námi chytré tiskoviny!

Přichází doba naprosto mobilního internetu, chytrých telefonů, interaktivních informací on-line… Tisk je jeden z nejsilnějších distribučních kanálů informací. Pojďte ho s námi využívat chytře. Nabízíme Vám tyto aplikace využít od vizitek až po produktové katalogy nebo nabídky služeb. Snadno! Jedním kliknutím si potencionální zákazník stahne Vaše kontaktní informace formou vizitky do mobilního telefonu, nebo se jedním kliknutím přenese na webové stránky inzerovaného produktu nebo služby… Dalším kliknutím již může učinit objednávku!

Do obrazce QR kódů jde schovat mnoho informací, snadno dostupných moderními technologiemi. Je na Vás jak je dokážete využít pro vlastní užitek! Lze snadno objednat pizzu jedním kliknutíme telefonu až po…, no schválně…, co Vás napadne?

Vzorové kódy pro testování:

Vaše tiskoviny vybavíme QR kódy a propojíme je tak s waším webem. Obraťe se na nás, rádi Vám s touto problematikou pomůžeme.