Úvod / Přehled služeb / Reklamní předměty

Reklamní předměty

Od propisek po firemní či pracovní oblečení

 

Reklamní předměty a reklamní dárky s reklamním potiskem i bez potisku tvoří významnou část naší nabídky. Dokážeme najít vhodné reklamní předměty pro Vás i Vaše obchodní partnery. Poradíme Vám při konkrétním výběru, zpracujeme grafický návrh potisku a zajistíme kompletní realizaci a doručení až do Vaší firmy!
To vše ve stejných cenových relacích jako při dodávce od takto specializovaných firem!

A z čeho si můžete vybírat? Je to více jak 3.000 reklamních a dárkových předmětů v různých provedeních. Mohou to být klasické psací či kancelářské potřeby, hrnky, sklo, porcelán nebo deštníky, ale také hodiny, budíky, rádia, metry, nářadí, svítilny, nože, různé přívěsky apod. Jako pozornost Vašim obchodním partnerům nebo dárek Vašim zaměstnancům můžeme nabídnout kufříky, peněženky, kuchyňské a domácí potřeby nebo kosmetické a hygienické potřeby. Také firemní či pracovní oblečení. Aktuální katalogy Vám budou včas k dispozici.

Nabízíme základní (tradiční) i moderní technologie potisku, kterými lze ozdobit textil, kovové produkty, výrobky z umělé hmoty i kůže. Téměř všechny reklamní předměty tak můžete nechat opatřit jednoduchým logem, ale i složitým dekorativním motivem nebo sloganem. Využíváme sítotisk, digitální UV tisk, potisk laserem nebo termotransferový tisk a tamponový tisk. Ražbou provádíme trvalé plastické zpracování loga do kůže a koženky, papíru, kovu nebo plastu.

Za pomoci pískování dokážeme zhotovit logo na skleněné a keramické předměty, např. na skleničku lahve
s vínem, těžítko, hrníček, karafu a mnoho dalších předmětů z těchto materiálů. Textil určený obchodním partnerům upravíme pro dobrou prezentaci Vaší obchodní značky také kvalitní strojní výšivkou.

 
Ale jako vždy platí, nejlepší dárek je vtipný originál.

 

Ukázky již realizovaných reklamních předmětů pro naše klienty naleznete zde.

 
 
Google quick translate:
  • English
  • Deutsch
  • Русский