Úvod / Přehled služeb / Reklamní dílna

Reklamní dílna

Signmaking

Signmaking je anglický výraz nemající českou ekvivalentní podobu, přesto jej v oblasti reklamy často uslyšíte. Původní vytváření znaku, označení, snad výroba vývěsního štítu se dnes používá pro celé reklamní odvětví kde je produktem nějaký reklamní prvek: vývěsní štít, reklamní tabule či banner, reklama, nápis či grafika na výkladu obchodu nebo na autě.

Současné technologie umožňují zpracovat velké spektrum materiálů a respektovat podmínky za jakých bude reklama realizována. Potisknout či polepit lze téměř vše a tak Vám můžeme nabídnout cokoliv od jednoduchých orientačních systémů pro interiér malé firmy až po velkoplošné panely, výstavní systémy či vypínací reklamní plochy (bannery nebo síťoviny). Nebo také plastické nápisy do interiéru i exteriéru.

A se správnou prezentací firemní značky nebo produktu pak souvisí i dodávka reklamních stojanů, zaklapávacích rámů, reklamních tabulí, vitrín vnitřních i venkovních, 3D poutačů, prezentačních stěn, marketingových stojanů, hliníkových rámů a stojanů na letáky. Podívejte se, co všechno jsme již realizovali pro naše klienty.

 

Velkoplošné realizace

Ukázka hotových banerů včetně zajištění montáže na budovu. Rozměr každého z nich 11,3 x 3,3 m.

Nápisy a poutače v 3D provedení

 

A co třeba když je potřeba něco netradičního?

Ne vše se dá najít v katalozích. Někdy je potřeba tvořit produkt na míru, do detailů a dle požadavků záměru klienta.
Odpověď zní – umíme si poradit.

 

Schránka na zakládací listiny stavby firemní budovy Originální plastová kabelová vývodka a její kopie
z marcipánu
Aeroport Stojánek na výrobky

 
 
Google quick translate:
  • English
  • Deutsch
  • Русский